Girlandia | Poznaj historię naszych girland świetlych
GIRLANDY ŚWIETLNE- to magiczne żarówki (punkty świetlne) zawieszone na czarnym kablu nadające wyjątkowy klimat i atmosferę miejscom i wydarzeniom. Odpowiednio dobrane oświetlenie rozjaśnia pomieszczenia takie jak restauracyjne, biurowe, a także domowe, dbając o nastrój i eksponując urocze miejsca. Idealnym miejscem dla girland są również ogrody, patia, sceny i kluby plenerowe.
girlandy świetlne, girlandy Warszawa, girlandy wynajem, girlandy sprzedaż, girlandy kupno, lampki na kablu, lampki ogrodowe, lampki do ogrodu, żarówki na kablu, lampki ozdobne, światełka, oświetlenie dekoracyjne, żarówki dekoracyjne, lampki loft, girlandy ogród, girlandy, żarówki kolorowe, żarówki ledowe, żarówki żarowe, żarówki klasyczne,
15464
page,page-id-15464,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

O NAS

Girlandia- Kraina Marzeń
Gdy kilka lat temu nasi znajomi zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu wymarzyli sobie wesele w stylu rustykalnym, przepięknie rozświetlone małymi żarówkami zawieszonymi na kablu. Chcąc sprawić im niespodziankę, wraz z moim bratem, zabraliśmy się do roboty i po kilku tygodniach burzy mózgów, w końcu udało nam się wspólnym wysiłkiem zrealizować nasz pomysł i stworzyć magiczną atmosferę w trakcie najważniejszego dla Nich dnia w życiu!
Dziś dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem starając się uszczęśliwiać kolejne osoby i zamieniając zwykłe wydarzenia w niepowtarzalne uroczystości!
Girlandy świetlne są dla nas pasją, która przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia nie tylko naszym Klientom, ale także nam samym!